Info rühmajuhile

veebruar 3, 2017
admin

Rühmajuht on õpilasmaleva rühma eestvedaja. Üldjuhul on ta nii töö tegemise kui ka ühistegevuste korraldamise eest vastutaja. 

Õpilasmaleva rühmajuhi töö on Sinu jaoks kui:
– Sulle meeldib noortega tegutseda
– oled hea suhtleja
– oled meeskonnamängija
– oskad enda ja grupi aega ja tegevusi planeerida
– oled valmis lahendama ootamatuid olukordi, mis noorsootöös ette tulevad.
 
Rühmajuhi ülesannete hulka kuuluvad malevlaste juhendamine tööpäeva jooksul ja töökvaliteedi jälgimine, tööohutuse instrueerimine ja jälgimine, töötundide arvestus, suhtlemine tööandja otsese esindajaga ning lapsevanematega, vajaliku dokumentatsiooni korrasoleku tagamine. Pärast tööpäeva korraldab rühmajuht oma rühma ühistegevused, teeb koostööd piirkonna juhtide või teiste rühmajuhtidega rühmade vaheliste ettevõtmiste korraldamiseks, lepib oma rühma malevlastega kokku rühmasisesed tegevused, suhtleb lapsevanematega ja teavitab neid rühma tegevustest. 
 
Osad rühmajuhid on Pärnumaal väga suurte kogemustega endised malevlased. Nende kõrval on meiega ühinenud teisigi aktiivseid inimesi erinevatelt elualadelt. Meie meeskonnas on noorsootöötajaid, tudengeid, ettevõtjaid, õpetajaid ja gümnasiste. Ootame igal aastal oma meeskonda entusiastlikke inimesi, kes soovivad töötada Pärnumaa Õpilasmaleva rühmajuhina.
 
Uuele rühmajuhile pakume omalt poolt tuge väljaõppe näol. Aitame korraldada rühmadevahelisi ettevõtmisi – kokkutulekud, ettevõtete külastused, erinevad töötoad. Rühmajuht võetakse määratud ajaks töövõtulepinguga tööle. Vajalik vähemalt keskharidus ja laagrikasvataja osakutse (vähemalt tase 4). Osakutse puudumisel on aitame leida sobiva koolituse. 
 
Töö toimub 2 nädalaste vahetuste kaupa. Võimalus töötada mitmes vahetuses.
 
Kui soovid kandideerida Pärnumaa Õpilasmaleva rühmajuhiks, kirjuta meile lühidalt iseendast ja oma motivatsioonist rühmajuhiks saada. Lisa kirjale oma CV ja saada parnuopilasmalev@gmail.com. Kandidaatidega viiakse läbi tööintervjuu.