Info rühmajuhile

veebruar 3, 2017
admin

Rühmajuht on õpilasmaleva rühma eestvedaja. Üldjuhul on ta nii töö tegemise kui ka ühistegevuste korraldamise eest vastutaja. 

Rühmajuhi ülesannete hulka kuuluvad malevlaste juhendamine tööpäeva jooksul ja töökvaliteedi jälgimine, tööohutuse instrueerimine ja jälgimine, töötundide arvestus, suhtlemine tööandja otsese esindajaga ning lapsevanematega, vajaliku dokumentatsiooni korrasoleku tagamine. Pärast tööpäeva korraldab rühmajuht oma rühma ühistegevused, teeb koostööd piirkonna juhtide või teiste rühmajuhtidega rühmade vaheliste ettevõtmiste korraldamiseks, lepib oma rühma malevlastega kokku rühmasisesed tegevused, suhtleb lapsevanematega ja teavitab neid rühma tegevustest.

Osad rühmajuhid on Pärnumaal väga suurte kogemustega endised malevlased. Nende kõrval on meiega ühinenud teisigi aktiivseid inimesi erinevatelt elualadelt. Meie meeskonnas on noorsootöötajaid, tudengeid, ettevõtjaid, õpetajaid ja gümnasiste. Sel aastal saame suurendada oma rühmajuhtide meeskonda ning pakume tööd noortele, kes soovivad töötada Pärnumaa Õpilasmaleva rühmajuhina.

Uuele rühmajuhile pakume omalt poolt tuge väljaõppe näol. Aitame korraldada rühmadevahelisi ettevõtmisi – kokkutulekud, ettevõtete külastused, erinevad töötoad. Rühmajuht võetakse määratud ajaks töövõtulepinguga tööle.

Kui soovid kandideerida Pärnumaa Õpilasmaleva rühmajuhiks, võta meiega ühendust parnuopilasmalev@gmail.com